Produkte > CHEMI-CON > EGXE500ETD221MJ20S
EGXE500ETD221MJ20S
EGXE500ETD221MJ20S Chemi-Con
GXELL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 98 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 440 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 880 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EGXE500ETD221MJ20S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 98 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 440 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 880 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EGXE500ETD221MJ20S EGXE500ETD221MJ20S Hersteller : Chemi-Con GXELL-e.PDF Description: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 98 mOhms
auf Bestellung 247 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
EGXE500ETD221MJ20S EGXE500ETD221MJ20S Hersteller : United Chemi-Con -772867.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 220UF 50V