Produkte > CHEMI-CON > EGXL350ETD331MJ20S
EGXL350ETD331MJ20S
EGXL350ETD331MJ20S Chemi-Con
GXLLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 94 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 650 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EGXL350ETD331MJ20S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 94 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 650 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EGXL350ETD331MJ20S EGXL350ETD331MJ20S Hersteller : Chemi-Con GXLLL-e.PDF Description: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 94 mOhms
auf Bestellung 133 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
EGXL350ETD331MJ20S EGXL350ETD331MJ20S Hersteller : Chemi-Con GXLLL-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35Volts 330uF
auf Bestellung 1396 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
EGXL350ETD331MJ20S EGXL350ETD331MJ20S Hersteller : United Chemi-Con GXLLL_e-2887348.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35Volts 330uF