EK381V-02P
EK381V-02P Dinkle Corporation, USA
EK381V-XXP.pdf
Hersteller: Dinkle Corporation, USA
Description: TERM BLK 2POS 3.81MM SCRW PLG
Packaging: Bulk
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 16-30 AWG
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 12 A
Number of Levels: 1
auf Bestellung 4493 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EK381V-02P Dinkle Corporation, USA
Description: TERM BLK 2POS 3.81MM SCRW PLG, Packaging: Bulk, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-30 AWG, Pitch: 0.150" (3.81mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 12 A, Number of Levels: 1.