Produkte > CHEMI-CON > EKHE451ELL470MJ451
EKHE451ELL470MJ451
EKHE451ELL470MJ451 Chemi-Con
KHELL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 450 V
auf Bestellung 523 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKHE451ELL470MJ451 Chemi-Con
Description: CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 450 V.
Weitere Produktangebote EKHE451ELL470MJ451
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKHE451ELL470MJ451 EKHE451ELL470MJ451 Hersteller : United Chemi-con khell-e.pdf Cap Aluminum Lytic 47uF 450V 20% (10 X 45mm) Radial 5mm 460mA 2000h 105°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
EKHE451ELL470MJ451 EKHE451ELL470MJ451 Hersteller : Chemi-Con United-Chemi-Con-1708630.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 47uF 450V