Produkte > CHEMI-CON > EKHS451VSN681MR50S
EKHS451VSN681MR50S
EKHS451VSN681MR50S Chemi-Con
KHSN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.067" (52.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.25 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.2175 A @ 50 kHz
auf Bestellung 341 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKHS451VSN681MR50S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.067" (52.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.25 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.2175 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKHS451VSN681MR50S EKHS451VSN681MR50S Hersteller : Chemi-Con KHSN-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 680uf 450V
auf Bestellung 135 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EKHS451VSN681MR50S EKHS451VSN681MR50S Hersteller : United Chemi-con khsn-e.pdf Cap Aluminum Lytic 680uF 450V 20% (30 X 50mm) Snap-In 10mm 2250mA 3000h 105°C Box
Produkt ist nicht verfügbar