Produkte > CHEMI-CON > EKMG350EC3680MF11D
EKMG350EC3680MF11D
EKMG350EC3680MF11D Chemi-Con
KMGLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 35 V
auf Bestellung 897 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMG350EC3680MF11D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote EKMG350EC3680MF11D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMG350EC3680MF11D EKMG350EC3680MF11D Hersteller : Chemi-Con KMGLL-e.PDF Description: CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
EKMG350EC3680MF11D EKMG350EC3680MF11D Hersteller : United Chemi-Con KMGLL_e-2509098.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 68uF 35 Volt cut leads