Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKMQ201VSN681MQ30S
EKMQ201VSN681MQ30S
EKMQ201VSN681MQ30S United Chemi-con
kmqn-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 680uF 200V 20% (25.4 X 30mm) Snap-In 10mm 1750mA 2000h 105°C
auf Bestellung 370 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMQ201VSN681MQ30S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.75 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.625 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMQ201VSN681MQ30S EKMQ201VSN681MQ30S Hersteller : Chemi-Con KMQN-e.PDF Description: CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.75 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.625 A @ 50 kHz
auf Bestellung 149 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
EKMQ201VSN681MQ30S EKMQ201VSN681MQ30S Hersteller : Chemi-Con KMQLL_e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 200 Volt
auf Bestellung 19 Stücke:
EKMQ201VSN681MQ30S EKMQ201VSN681MQ30S Hersteller : United Chemi-con kmqn-e.pdf Cap Aluminum Lytic 680uF 200V 20% (25.4 X 30mm) Snap-In 10mm 1750mA 2000h 105°C