Produkte > CHEMI-CON > EKMQ201VSN821MP45S
EKMQ201VSN821MP45S
EKMQ201VSN821MP45S Chemi-Con
KMQN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.04 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.06 A @ 50 kHz
auf Bestellung 184 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMQ201VSN821MP45S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.04 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.06 A @ 50 kHz.
Weitere Produktangebote EKMQ201VSN821MP45S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMQ201VSN821MP45S EKMQ201VSN821MP45S Hersteller : CHEMI-CON 2349564.pdf Description: CHEMI-CON - EKMQ201VSN821MP45S - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 820UF, 200V, 20%, SNAP-IN
tariffCode: 85322200
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 190 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
EKMQ201VSN821MP45S EKMQ201VSN821MP45S Hersteller : United Chemi-Con -346755.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 200 Volt