Produkte > CHEMI-CON > EKMS201VSN681MQ30S
EKMS201VSN681MQ30S
EKMS201VSN681MQ30S Chemi-Con
KMSN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.89 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.835 A @ 50 kHz
auf Bestellung 128 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKMS201VSN681MQ30S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.89 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.835 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKMS201VSN681MQ30S EKMS201VSN681MQ30S Hersteller : United Chemi-con kmsn-e.pdf Cap Aluminum Lytic 680uF 200V 20% (25.4 X 30mm) Snap-In 10mm 1890mA 3000h 105°C Bulk
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
EKMS201VSN681MQ30S EKMS201VSN681MQ30S Hersteller : Chemi-Con KMSN_e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200Volts 680uF 20% Tol.
auf Bestellung 143 Stücke: