Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKXE161ELL220MJC5S
EKXE161ELL220MJC5S
EKXE161ELL220MJC5S United Chemi-con
kxell-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 22uF 160V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 95mA 10000h 105°C Bulk
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 403
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXE161ELL220MJC5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 160 V, Ripple Current @ Low Frequency: 95 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 237 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXE161ELL220MJC5S EKXE161ELL220MJC5S Hersteller : Chemi-Con KXELL_e-2887051.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22uF 20% 160V Long Life
auf Bestellung 1087 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
EKXE161ELL220MJC5S Hersteller : United Chemi-Con KXELL-e.PDF Description: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 160 V
Ripple Current @ Low Frequency: 95 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 237 mA @ 100 kHz