Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKXF161ELL220MJC5S
EKXF161ELL220MJC5S
EKXF161ELL220MJC5S United Chemi-con
kxfll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 22uF 160V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 121mA 15000h 105°C Bulk
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 365
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXF161ELL220MJC5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 160 V, Ripple Current @ Low Frequency: 121 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 302.5 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXF161ELL220MJC5S EKXF161ELL220MJC5S Hersteller : Chemi-Con KXFLL-e.PDF Description: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 15000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 160 V
Ripple Current @ Low Frequency: 121 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 302.5 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 1995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
EKXF161ELL220MJC5S EKXF161ELL220MJC5S Hersteller : Chemi-Con KXFLL-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22uF 20% 160V Long Life