Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKXG201ELL100MJ16S
EKXG201ELL100MJ16S
EKXG201ELL100MJ16S United Chemi-con
kxgll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 10uF 200V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 0.125A 8000h 105°C Bulk
auf Bestellung 22700 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 128
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXG201ELL100MJ16S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 125 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 312.5 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXG201ELL100MJ16S EKXG201ELL100MJ16S Hersteller : Chemi-Con KXGLL-e.PDF Description: CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 125 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 312.5 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 1624 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
EKXG201ELL100MJ16S EKXG201ELL100MJ16S Hersteller : United Chemi-Con -794782.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 200volts 10uF 10x16
EKXG201ELL100MJ16S EKXG201ELL100MJ16S Hersteller : CHEMI-CON 2343872.pdf Description: CHEMI-CON - EKXG201ELL100MJ16S - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 10UF, 200V