Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKXG201ELL221MM25S
EKXG201ELL221MM25S
EKXG201ELL221MM25S United Chemi-con
kxgll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 220uF 200V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 1.05A 10000h 105°C Bulk
auf Bestellung 2216 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXG201ELL221MM25S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.05 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.3625 A @ 100 kHz, Frequency Coupled to Ripple Current @ High Frequency: 100, Frequency Coupled to Ripple Current @ Low Frequency: 120.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXG201ELL221MM25S EKXG201ELL221MM25S Hersteller : United Chemi-con kxgll-e.pdf Cap Aluminum Lytic 220uF 200V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 1.05A 10000h 105°C Bulk
auf Bestellung 209 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 42
auf Bestellung 209 Stücke:
Mindestbestellmenge: 42
EKXG201ELL221MM25S EKXG201ELL221MM25S Hersteller : Chemi-Con KXGLL-e.PDF Description: CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.05 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.3625 A @ 100 kHz
Frequency Coupled to Ripple Current @ High Frequency: 100
Frequency Coupled to Ripple Current @ Low Frequency: 120
auf Bestellung 772 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
EKXG201ELL221MM25S EKXG201ELL221MM25S Hersteller : United Chemi-Con KXGLL_e-2509112.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 200volts 220uF 18X25
auf Bestellung 3151 Stücke:
EKXG201ELL221MM25S EKXG201ELL221MM25S Hersteller : Chemi-Con KXGLL_e-2509112.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 200volts 220uF 18X25