Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKXG201ELL330MJ20S
EKXG201ELL330MJ20S
EKXG201ELL330MJ20S United Chemi-con
kxgll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 33uF 200V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 0.26A 8000h 105°C Bulk
auf Bestellung 1450 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 163
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXG201ELL330MJ20S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 260 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 650 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXG201ELL330MJ20S EKXG201ELL330MJ20S Hersteller : Chemi-Con KXGLL-e.PDF Description: CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 260 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 650 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 715 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
EKXG201ELL330MJ20S EKXG201ELL330MJ20S Hersteller : United Chemi-Con KXGLL_e-2509112.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 200volts 33uF 10x20
auf Bestellung 3565 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
EKXG201ELL330MJ20S EKXG201ELL330MJ20S Hersteller : CHEMI-CON 2343872.pdf Description: CHEMI-CON - EKXG201ELL330MJ20S - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 33UF, 200V