Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKXG201ELL680MK20S
EKXG201ELL680MK20S
EKXG201ELL680MK20S United Chemi-con
kxgll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 68uF 200V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 0.47A 10000h 105°C Bulk
auf Bestellung 1344 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 162
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXG201ELL680MK20S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 470 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.175 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXG201ELL680MK20S EKXG201ELL680MK20S Hersteller : United Chemi-con kxgll-e.pdf Cap Aluminum Lytic 68uF 200V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 0.47A 10000h 105°C Bulk
auf Bestellung 1344 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 162
Mindestbestellmenge: 114
EKXG201ELL680MK20S EKXG201ELL680MK20S Hersteller : Chemi-Con KXGLL-e.PDF Description: CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 470 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.175 A @ 100 kHz
Mindestbestellmenge: 8
EKXG201ELL680MK20S EKXG201ELL680MK20S Hersteller : Chemi-Con KXGLL_e-2509112.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 200volts 68uF 12.5x20