Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKXG351ELL121MMN3S
EKXG351ELL121MMN3S
EKXG351ELL121MMN3S United Chemi-con
kxgll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 120uF 350V 20% (18 X 31.5mm) Radial 7.5mm 0.83A 10000h 105°C Bulk
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXG351ELL121MMN3S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 120UF 20% 350V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 830 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.8675 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXG351ELL121MMN3S EKXG351ELL121MMN3S Hersteller : United Chemi-Con KXGLL_e-2509112.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 350volts 120uF 18x31.5
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 330-334 Tag (e)
Anzahl Preis
EKXG351ELL121MMN3S EKXG351ELL121MMN3S Hersteller : Chemi-Con KXGLL-e.PDF Description: CAP ALUM 120UF 20% 350V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 830 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.8675 A @ 100 kHz