Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKXG401ELL150MK20S
EKXG401ELL150MK20S
EKXG401ELL150MK20S United Chemi-con
kxgll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 15uF 400V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 0.22A 10000h 105°C Bulk
auf Bestellung 1750 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 91
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXG401ELL150MK20S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 220 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 550 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKXG401ELL150MK20S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXG401ELL150MK20S EKXG401ELL150MK20S Hersteller : Chemi-Con KXGLL-e.PDF Description: CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 220 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 550 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
EKXG401ELL150MK20S EKXG401ELL150MK20S Hersteller : Chemi-Con KXGLL_e-2509112.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 400volts 15uF 12.5x20