Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKXG451ELL680MMN3S
EKXG451ELL680MMN3S
EKXG451ELL680MMN3S United Chemi-con
kxgll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 68uF 450V 20% (18 X 31.5mm) Radial 7.5mm 0.63A 10000h 105°C Bulk
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 51
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXG451ELL680MMN3S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 450 V, Frequency Coupled to Ripple Current @ High Frequency: 100, Frequency Coupled to Ripple Current @ Low Frequency: 120, Ripple Current @ Low Frequency: 630 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.575 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXG451ELL680MMN3S EKXG451ELL680MMN3S Hersteller : Chemi-Con KXGLL-e.PDF Description: CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 450 V
Frequency Coupled to Ripple Current @ High Frequency: 100
Frequency Coupled to Ripple Current @ Low Frequency: 120
Ripple Current @ Low Frequency: 630 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.575 A @ 100 kHz
auf Bestellung 5534 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
EKXG451ELL680MMN3S EKXG451ELL680MMN3S Hersteller : United Chemi-Con KXGLL_e-2509112.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 68uF 450 Volt
auf Bestellung 189 Stücke:
EKXG451ELL680MMN3S EKXG451ELL680MMN3S Hersteller : United Chemi-con kxgll-e.pdf Cap Aluminum Lytic 68uF 450V 20% (18 X 31.5mm) Radial 7.5mm 0.63A 10000h 105°C Bulk
auf Bestellung 75 Stücke:
auf Bestellung 66 Stücke:
EKXG451ELL680MMN3S Hersteller : United Chemi-Con(UCC) KXG_UCC.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С, мкФ = 68, Uном, В = 450, Точн, % = 20, Ir = 630 мА, Rm, мм = 7,5, Габ. розм, мм = 18 x 31,5, Тексп, °С = -25...+105, Термін експл., г @ T,°C = 10000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 18x31.5mm Од. вим: