Produkte > CHEMI-CON > EKXJ221ELL221MK50S
EKXJ221ELL221MK50S
EKXJ221ELL221MK50S Chemi-Con
KXJLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 220V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 12000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 220 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.145 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.475 A @ 100 kHz
auf Bestellung 997 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXJ221ELL221MK50S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 220V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 12000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 220 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.145 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.475 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKXJ221ELL221MK50S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXJ221ELL221MK50S EKXJ221ELL221MK50S Hersteller : Chemi-Con Chemi_Con_KXJLL_e-3313710.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220VDC 220uF Tol 20% 12.5x50mm AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
EKXJ221ELL221MK50S EKXJ221ELL221MK50S Hersteller : United Chemi-Con al-kxj-e-140701-514738.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 220Volts