Produkte > CHEMI-CON > EKXJ351ETD220MJ20S
EKXJ351ETD220MJ20S
EKXJ351ETD220MJ20S Chemi-Con
KXJLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 350 V
Ripple Current @ Low Frequency: 200 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 500 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXJ351ETD220MJ20S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 350 V, Ripple Current @ Low Frequency: 200 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 500 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXJ351ETD220MJ20S EKXJ351ETD220MJ20S Hersteller : Chemi-Con KXJLL_e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22uF 350 Volt
auf Bestellung 1100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
EKXJ351ETD220MJ20S EKXJ351ETD220MJ20S Hersteller : Chemi-Con KXJLL-e.PDF Description: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 350 V
auf Bestellung 755 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
EKXJ351ETD220MJ20S EKXJ351ETD220MJ20S Hersteller : United Chemi-Con KXJLL_e-2509025.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22uF 350 Volt