Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKXJ451ELL220MJ35S
EKXJ451ELL220MJ35S
EKXJ451ELL220MJ35S United Chemi-con
kxjll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 22uF 450V 20% (10 X 35mm) Radial 5mm 250mA 12000h 105°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 2750 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 101
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKXJ451ELL220MJ35S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 12000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 250 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 625 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKXJ451ELL220MJ35S EKXJ451ELL220MJ35S Hersteller : Chemi-Con Chemi-Con_KXJLL_e.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 450VDC 22uF Tol 20% 10x35mm AEC-Q200
auf Bestellung 913 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
EKXJ451ELL220MJ35S EKXJ451ELL220MJ35S Hersteller : Chemi-Con KXJLL-e.PDF Description: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 12000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 250 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 625 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 567 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
EKXJ451ELL220MJ35S EKXJ451ELL220MJ35S Hersteller : United Chemi-con kxjll-e.pdf Cap Aluminum Lytic 22uF 450V 20% (10 X 35mm) Radial 5mm 250mA 12000h 105°C Automotive AEC-Q200 Bulk