Produkte > CHEMI-CON > EKY-100ELL681MJC5S
EKY-100ELL681MJC5S
EKY-100ELL681MJC5S Chemi-Con
KY-LL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 80 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 519 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 865 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 1582 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKY-100ELL681MJC5S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 80 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 519 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 865 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKY-100ELL681MJC5S EKY-100ELL681MJC5S Hersteller : Chemi-Con KY_LL_e-2509031.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10VDC 680uF Tol 20% 10x12.5mm
auf Bestellung 3985 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
EKY-100ELL681MJC5S EKY-100ELL681MJC5S Hersteller : United Chemi-Con KY_LL_e-2509031.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10volts 680uF 10X12.5
auf Bestellung 87 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
EKY-100ELL681MJC5S EKY-100ELL681MJC5S Hersteller : United Chemi-con ky-ll-e.pdf Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 865mA 6000h 105°C Bulk
Mindestbestellmenge: 100