Produkte > CHEMI-CON > EKY-101ETD330MJC5S
EKY-101ETD330MJC5S
EKY-101ETD330MJC5S Chemi-Con
KY_LL_e.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33uF 100 Volt
auf Bestellung 2957 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKY-101ETD330MJC5S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKY-101ETD330MJC5S EKY-101ETD330MJC5S Hersteller : Chemi-Con KY-LL-e.PDF Description: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 100 V
auf Bestellung 789 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
EKY-101ETD330MJC5S EKY-101ETD330MJC5S Hersteller : United Chemi-con ky-ll-e.pdf Cap Aluminum Lytic 33uF 100V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 7000h 105°C Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 100 V