Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKY-350ELL102MK25S
EKY-350ELL102MK25S
EKY-350ELL102MK25S United Chemi-con
ky-ll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 1000uF 35V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 2230mA 10000h 105°C Bulk
auf Bestellung 6250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 140
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKY-350ELL102MK25S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 27 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.338 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.23 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKY-350ELL102MK25S EKY-350ELL102MK25S Hersteller : Chemi-Con KY_LL_e.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35VDC 1000uF Tol 20% 12.5x25mm
auf Bestellung 4587 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
EKY-350ELL102MK25S EKY-350ELL102MK25S Hersteller : Chemi-Con KY-LL-e.PDF Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 27 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.338 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.23 A @ 100 kHz
Mindestbestellmenge: 8
EKY-350ELL102MK25S Hersteller : UNITED CHEMI-CON KY-LL-e.PDF 12.5*25/35V1000
EKY-350ELL102MK25S EKY-350ELL102MK25S Hersteller : United Chemi-con ky-ll-e.pdf Cap Aluminum Lytic 1000uF 35V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 2230mA 10000h 105°C Bulk