Produkte > CHEMI-CON > EKY-500ELL122MLN3S
EKY-500ELL122MLN3S
EKY-500ELL122MLN3S Chemi-Con
KY-LL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Capacitance: 1200 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 22 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.806 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.01 A @ 100 kHz
auf Bestellung 581 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKY-500ELL122MLN3S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Capacitance: 1200 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 22 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.806 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.01 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKY-500ELL122MLN3S EKY-500ELL122MLN3S Hersteller : Chemi-Con KY_LL_e.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50VDC 1200uF Tol 20% 16x31.5mm
auf Bestellung 450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
EKY-500ELL122MLN3S Hersteller : UNITED CHEMI-CON KY-LL-e.PDF 16*31.5/50V1200
auf Bestellung 100000 Stücke:
EKY-500ELL122MLN3S Hersteller : United Chemi-Con(UCC) al-ky-e_Chemicon.pdf Конденсатор електролітичний радіальний низькоімпедансний, С, мкФ = 1 200, Uном, В = 50, Точн, % = 20, Ir = 3,01 А, Rm, мм = 7,5, Габ. розм, мм = 16 х 31,5, Імпеданс, мОм = 22, Тексп, °С = -40...+105, Термін експл., г @ T,°C = 10000 @ 105,... Група товару:
Anzahl je Verpackung: 500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
EKY-500ELL122MLN3S EKY-500ELL122MLN3S Hersteller : United Chemi-Con -1109128.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 1200uF 16X31.5