Produkte > CHEMI-CON > EKY-500ETD271MJ16S
EKY-500ETD271MJ16S
EKY-500ETD271MJ16S Chemi-Con
KY-LL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 270 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 2400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKY-500ETD271MJ16S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 270 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKY-500ETD271MJ16S EKY-500ETD271MJ16S Hersteller : Chemi-Con KY_LL_e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50volts 270uF 10X16
auf Bestellung 1663 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
EKY-500ETD271MJ16S EKY-500ETD271MJ16S Hersteller : United Chemi-Con KY_LL_e-2509031.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50volts 270uF 10X16
auf Bestellung 795 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
EKY-500ETD271MJ16S EKY-500ETD271MJ16S Hersteller : Chemi-Con KY-LL-e.PDF Description: CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 270 µF
Voltage - Rated: 50 V