Produkte > CHEMI-CON > EKYA630ELL101MJC5S
EKYA630ELL101MJC5S
EKYA630ELL101MJC5S Chemi-Con
KYALL_e-2887512.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63VDC 100uF Tol 20% 10x12.5mm
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKYA630ELL101MJC5S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 110 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 290 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 725 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKYA630ELL101MJC5S EKYA630ELL101MJC5S Hersteller : Chemi-Con KYALL-e.PDF Description: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 110 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 290 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 725 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 7417 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
EKYA630ELL101MJC5S EKYA630ELL101MJC5S Hersteller : United Chemi-con kyall-e.pdf Cap Aluminum Lytic 100uF 63V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 725mA 7000h 105°C Bulk