Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKYB800ELL820MJC5S
EKYB800ELL820MJC5S
EKYB800ELL820MJC5S United Chemi-con
kybll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 82uF 80V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 624mA 10000h 105°C Bulk
auf Bestellung 3990 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 170
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKYB800ELL820MJC5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 80 V, Impedance: 140 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 249.6 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 624 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKYB800ELL820MJC5S EKYB800ELL820MJC5S Hersteller : United Chemi-con kybll-e.pdf Cap Aluminum Lytic 82uF 80V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 624mA 10000h 105°C Bulk
auf Bestellung 6050 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 131
Mindestbestellmenge: 103
EKYB800ELL820MJC5S EKYB800ELL820MJC5S Hersteller : Chemi-Con KYBLL-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 80VDC 82uF Tol 20% 10x12.5mm
Mindestbestellmenge: 2
EKYB800ELL820MJC5S EKYB800ELL820MJC5S Hersteller : Chemi-Con KYBLL-e.PDF Description: CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 140 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 249.6 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 624 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 849 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8