Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKZE100ELL152MJ25S
EKZE100ELL152MJ25S
EKZE100ELL152MJ25S United Chemi-con
kzell-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 1500uF 10V 20% (10 X 25mm) Radial 5mm 2150mA 4000h 105°C Bulk
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZE100ELL152MJ25S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 22 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.29 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.15 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZE100ELL152MJ25S EKZE100ELL152MJ25S Hersteller : United Chemi-con kzell-e.pdf Cap Aluminum Lytic 1500uF 10V 20% (10 X 25mm) Radial 5mm 2150mA 4000h 105°C Bulk
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
EKZE100ELL152MJ25S EKZE100ELL152MJ25S Hersteller : Chemi-Con KZELL-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10volts 1500uF 10X25
auf Bestellung 337 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
EKZE100ELL152MJ25S EKZE100ELL152MJ25S Hersteller : Chemi-Con KZELL-e.PDF Description: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 22 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.29 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.15 A @ 100 kHz
auf Bestellung 965 Stücke:
Mindestbestellmenge: 13
Mindestbestellmenge: 100
Produkt ist nicht verfügbar
EKZE100ELL152MJ25S Hersteller : United Chemi-Con(UCC) KZE_chemicon.pdf Конденсатор електролітичний радіальний низькоімпедансний, С, мкФ = 1 500, Uном, В = 10, Точн, % = 20, Ir = 2,15 А, Rm, мм = 5, Габ. розм, мм = 10 х 25, Імпеданс, мОм = 22, Тексп, °С = -40...+105, Термін експл., г @ T,°C = 4000 @ 105,... Група товару: Конд