Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKZE100ELL392MK30S
EKZE100ELL392MK30S UNITED CHEMI-CON
KZELL-e.PDF
Hersteller: UNITED CHEMI-CON
12.5*30/10V3900
auf Bestellung 100000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZE100ELL392MK30S UNITED CHEMI-CON
Description: CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm), Capacitance: 3900 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 16 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 2.4675 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.29 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKZE100ELL392MK30S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZE100ELL392MK30S EKZE100ELL392MK30S Hersteller : Chemi-Con KZELL-e.PDF Description: CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm)
Capacitance: 3900 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 16 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 2.4675 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.29 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
EKZE100ELL392MK30S EKZE100ELL392MK30S Hersteller : Chemi-Con KZELL-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10volts 3900uF 12.5X30