Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKZE100ELL681MJC5S
EKZE100ELL681MJC5S
EKZE100ELL681MJC5S United Chemi-con
kzell-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 1030mA 4000h 105°C Bulk
auf Bestellung 2700 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 230
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZE100ELL681MJC5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 53 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 618 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.03 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZE100ELL681MJC5S EKZE100ELL681MJC5S Hersteller : Chemi-Con KZELL-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10volts 680uF 10x12.5
auf Bestellung 53 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
EKZE100ELL681MJC5S EKZE100ELL681MJC5S Hersteller : Chemi-Con KZELL-e.PDF Description: CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 53 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 618 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.03 A @ 100 kHz
auf Bestellung 1778 Stücke:
Mindestbestellmenge: 18
EKZE100ELL681MJC5S Hersteller : UNITED CHEMI-CON KZELL-e.PDF 8*15/10V680
EKZE100ELL681MJC5S EKZE100ELL681MJC5S Hersteller : United Chemi-con kzell-e.pdf Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 1030mA 4000h 105°C Bulk