Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKZE101ELL470MJC5S
EKZE101ELL470MJC5S
EKZE101ELL470MJC5S United Chemi-con
kzell-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 47uF 100V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 480mA 4000h 105°C Bulk
auf Bestellung 1395 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 265
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZE101ELL470MJC5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 100 V, Impedance: 170 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 192 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 480 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZE101ELL470MJC5S EKZE101ELL470MJC5S Hersteller : United Chemi-con kzell-e.pdf Cap Aluminum Lytic 47uF 100V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 480mA 4000h 105°C Bulk
auf Bestellung 5400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 230
Mindestbestellmenge: 226
EKZE101ELL470MJC5S EKZE101ELL470MJC5S Hersteller : United Chemi-Con KZELL_e-2509136.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 100volts 47uF 10x12.5
Mindestbestellmenge: 3
EKZE101ELL470MJC5S EKZE101ELL470MJC5S Hersteller : Chemi-Con KZELL-e.PDF Description: CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 170 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 192 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 480 mA @ 100 kHz
Mindestbestellmenge: 17
Mindestbestellmenge: 128
EKZE101ELL470MJC5S EKZE101ELL470MJC5S Hersteller : Chemi-Con KZELL_e-2509136.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 100volts 47uF 10x12.5
Mindestbestellmenge: 3
auf Bestellung 1 Stücke: