Produkte > CHEMI-CON > EKZE160ETD330ME07D
EKZE160ETD330ME07D
EKZE160ETD330ME07D Chemi-Con
KZELL_e-2509136.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33uF 16 Volt
auf Bestellung 2112 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZE160ETD330ME07D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 450 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 88.2 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 210 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZE160ETD330ME07D EKZE160ETD330ME07D Hersteller : United Chemi-Con KZELL_e-2509136.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33uF 16 Volt
auf Bestellung 3441 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
EKZE160ETD330ME07D EKZE160ETD330ME07D Hersteller : United Chemi-Con KZELL-e.PDF Description: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 450 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 88.2 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 210 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 450 mOhms