Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKZE250ELL331MJC5S
EKZE250ELL331MJC5S
EKZE250ELL331MJC5S United Chemi-con
kzell-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 1030mA 4000h 105°C Bulk
auf Bestellung 3720 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 166
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZE250ELL331MJC5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 53 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 515 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.03 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZE250ELL331MJC5S EKZE250ELL331MJC5S Hersteller : Chemi-Con KZELL_e-2509136.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25volts 330uF 10x12.5
auf Bestellung 284 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
EKZE250ELL331MJC5S EKZE250ELL331MJC5S Hersteller : Chemi-Con KZELL-e.PDF Description: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 53 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 515 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.03 A @ 100 kHz
auf Bestellung 2782 Stücke:
Mindestbestellmenge: 18
EKZE250ELL331MJC5S EKZE250ELL331MJC5S Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-794851.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25volts 330uF 10x12.5
auf Bestellung 504 Stücke:
EKZE250ELL331MJC5S Hersteller : UNITED CHEMI-CON KZELL-e.PDF 10*12.5/25V330
EKZE250ELL331MJC5S EKZE250ELL331MJC5S Hersteller : United Chemi-con kzell-e.pdf Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 1030mA 4000h 105°C Bulk