Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKZE350ETD221MJC5S
EKZE350ETD221MJC5S
EKZE350ETD221MJC5S United Chemi-con
1869939493394946cat_db_al.cgieejppdfnamekze.cgieejppdfnamekze.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 1030mA 4000h 105°C Ammo
auf Bestellung 790 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 790
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZE350ETD221MJC5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 53 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 515 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.03 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZE350ETD221MJC5S EKZE350ETD221MJC5S Hersteller : Chemi-Con KZELL_e-2509136.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35volts 220uF 10x12.5
auf Bestellung 756 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
EKZE350ETD221MJC5S EKZE350ETD221MJC5S Hersteller : United Chemi-con 1869939493394946cat_db_al.cgieejppdfnamekze.cgieejppdfnamekze.pdf Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 1030mA 4000h 105°C Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
EKZE350ETD221MJC5S EKZE350ETD221MJC5S Hersteller : Chemi-Con KZELL-e.PDF Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 53 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 515 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.03 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 53 mOhms