Produkte > CHEMI-CON > EKZE630ELL820MJC5S
EKZE630ELL820MJC5S
EKZE630ELL820MJC5S Chemi-Con
KZELL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 110 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 276 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 690 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 1719 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZE630ELL820MJC5S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 110 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 276 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 690 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZE630ELL820MJC5S EKZE630ELL820MJC5S Hersteller : United Chemi-con kzell-e.pdf Cap Aluminum Lytic 82uF 63V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 690mA 4000h 105°C Bulk
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 123
EKZE630ELL820MJC5S EKZE630ELL820MJC5S Hersteller : Chemi-Con KZELL_e-2509136.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63volts 82uF 10x12.5
Mindestbestellmenge: 3
EKZE630ELL820MJC5S EKZE630ELL820MJC5S Hersteller : United Chemi-Con KZELL_e-2509136.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63volts 82uF 10x12.5