Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKZH100ELL102MJC5S
EKZH100ELL102MJC5S
EKZH100ELL102MJC5S United Chemi-con
kzhll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 1240mA 6000h 105°C Bulk
auf Bestellung 1940 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 701
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZH100ELL102MJC5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 45 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 744 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.24 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZH100ELL102MJC5S EKZH100ELL102MJC5S Hersteller : United Chemi-con kzhll-e.pdf Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 1240mA 6000h 105°C Bulk
auf Bestellung 1946 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 404
Mindestbestellmenge: 204
Mindestbestellmenge: 191
Mindestbestellmenge: 117
EKZH100ELL102MJC5S EKZH100ELL102MJC5S Hersteller : Chemi-Con KZHLL_e.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10Volts 1000uF 0.2
Mindestbestellmenge: 2
EKZH100ELL102MJC5S EKZH100ELL102MJC5S Hersteller : Chemi-Con KZHLL-e.PDF Description: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 6000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 45 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 744 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.24 A @ 100 kHz
Mindestbestellmenge: 9
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
EKZH100ELL102MJC5S EKZH100ELL102MJC5S Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-346753.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10Volts 1000uF 0.2