Produkte > CHEMI-CON > EKZH100ELL682ML25S
EKZH100ELL682ML25S
EKZH100ELL682ML25S Chemi-Con
KZHLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10V POLAR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Capacitance: 6.8 mF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 13 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 3.0855 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.63 A @ 100 kHz
auf Bestellung 988 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZH100ELL682ML25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10V POLAR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Capacitance: 6.8 mF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 13 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 3.0855 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.63 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EKZH100ELL682ML25S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZH100ELL682ML25S EKZH100ELL682ML25S Hersteller : United Chemi-Con KZHLL_e-2509011.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 10Volts 6800uF 0.2