Produkte > UNITED CHEMI-CON > EKZN160ELL681MJC5S
EKZN160ELL681MJC5S
EKZN160ELL681MJC5S United Chemi-con
al-kzn-e-2019.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 680uF 16V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 1700mA 9000h 105°C Bulk
auf Bestellung 4700 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EKZN160ELL681MJC5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 9000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 53 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.02 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EKZN160ELL681MJC5S EKZN160ELL681MJC5S Hersteller : Chemi-Con KZNLL-e.PDF Description: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 9000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 53 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.02 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.7 A @ 100 kHz
auf Bestellung 1650 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
EKZN160ELL681MJC5S EKZN160ELL681MJC5S Hersteller : United Chemi-Con KZNLL_e-2509151.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 16V 680uF 20% Tol.