Produkte > Modulare Elemente > Motoren > Электронный замок на соленоиде (TAU-0530T-12V)
Электронный замок на соленоиде (TAU-0530T-12V)
TAU-0530T_12V.pdf
Produktcode: 185850
2 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Beschreibung: Штовхач на соленоїді. Нормально закритий. Хід хвостовика: 10мм. Напруга спрацьовування: 12V/1,5A (допускаються лише короткочасні імпульси), опір котушки: 7,6 Ohm. Утримуюча сила: 7H. Термін служби: ≥1000000 разів
Typ: Соленоїд
Розміри: 56.8x15x13 mm
Produkt ist nicht verfügbar
erwartet 100 St.:
100 St. - erwartet
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Mit diesem Produkt kaufen
Teflonfett Universal Silicon+Teflonfett -40°C bis zu 260°C 60g
Produktcode: 29353
5 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
description
Hersteller: AG Termopasty
Chemie > Schmierstoffe
Опис: Schmierfett Silikon-Teflon
Призначення: Konservierung, Schmierfett
Упаковка: 60g.
Мастильний матеріал
auf Bestellung 84 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Anzahl Preis
Электронный замок на соленоиде
3 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Электронный замок на соленоиде
Modulare Elemente > Motoren
Beschreibung: Замок на соленоїді. Номально закритий. Довжина: 27мм. Ширина: 15мм. Висота: 17мм. Довжина язичка: 7мм. Висота язичка: 10мм
Typ: Соленоїд
Strom A: 12 V
Струм, А: 0,4 A
Розміри: 27x15x17 mm