Produkte > PANASONIC > ELJFA1R0JF2
ELJFA1R0JF2 PANASONIC
Hersteller: PANASONIC
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELJFA1R0JF2 PANASONIC
Description: FIXED IND 1UH 230MA 690 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 690mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 115MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 230 mA.
Weitere Produktangebote ELJFA1R0JF2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELJ-FA1R0JF2 ELJ-FA1R0JF2 Hersteller : Panasonic Electronic Components ELJ-F.pdf Description: FIXED IND 1UH 230MA 690 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 690mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 115MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 230 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 7.96MHz
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 230 mA