Produkte > PANASONIC > ELL-8TP151MB
ELL-8TP151MB
ELL-8TP151MB Panasonic
id_inductor_e-850231.pdf
Hersteller: Panasonic
Fixed Inductors 150uH 340mOhms 700mA Tol=+/-20%
auf Bestellung 846 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELL-8TP151MB Panasonic
Description: FIXED IND 150UH 800MA 340MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 340mOhm, Current - Saturation (Isat): 700mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELL8TP151MB Hersteller : Panasonic SMD Power inductor; inductance: 150uH; 20%; current: 0,7A; resistance: 0,34R; dimensions: 8x8x4,7mm ELL8TP151MB Panasonic Power inductor D ELL8TP151MB PAN
Anzahl je Verpackung: 10 Stücke
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
ELL-8TP151MB ELL-8TP151MB Hersteller : Panasonic Electronic Components ELL-8TP_Series_DS.pdf Description: FIXED IND 150UH 800MA 340MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 340mOhm
Current - Saturation (Isat): 700mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 800 mA