Produkte > PANASONIC > ELL-8TP1R2NB
ELL-8TP1R2NB
ELL-8TP1R2NB Panasonic
id_inductor_e-850231.pdf
Hersteller: Panasonic
Fixed Inductors 1.2uH 4.7mOhms 8.5A Tol=+/-30%
auf Bestellung 975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELL-8TP1R2NB Panasonic
Description: FIXED IND 1.2UH 8A 4.7 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 4.7mOhm, Current - Saturation (Isat): 8.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 8 A.
Weitere Produktangebote ELL-8TP1R2NB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELL-8TP1R2NB ELL-8TP1R2NB Hersteller : Panasonic Electronic Components ELL-8TP_Series_DS.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 8A 4.7 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard, Corner Terminals
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 4.7mOhm
Current - Saturation (Isat): 8.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 8 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 4.7mOhm
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 8 A