ELL-CTV391M
ELL-CTV391M Panasonic Electronic Components
AGM0000CE11.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 390UH 630MA 560MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 560mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 390 µH
Current Rating (Amps): 630 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELL-CTV391M Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 390UH 630MA 560MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 560mOhm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 390 µH, Current Rating (Amps): 630 mA.
Weitere Produktangebote ELL-CTV391M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELL-CTV391M ELL-CTV391M Hersteller : Panasonic Electronic Components AGM0000CE11.pdf Description: FIXED IND 390UH 630MA 560MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 560mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 390 µH
Current Rating (Amps): 630 mA
Produkt ist nicht verfügbar
ELL-CTV391M ELL-CTV391M Hersteller : Panasonic AGM0000CE11-44900.pdf Fixed Inductors 390uH 20% 560mohm CHOKE COIL