Produkte > CHEMI-CON > ELXG201VSN181MP25S
ELXG201VSN181MP25S
ELXG201VSN181MP25S Chemi-Con
LXGN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 180UF 20% 200V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 200 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXG201VSN181MP25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 180UF 20% 200V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 180 µF, Voltage - Rated: 200 V.
Weitere Produktangebote ELXG201VSN181MP25S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXG201VSN181MP25S ELXG201VSN181MP25S Hersteller : Chemi-Con United-Chemi-Con-1952458.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 180uF 200 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
ELXG201VSN181MP25S ELXG201VSN181MP25S Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-1952458.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 180uF 200 Volt