Produkte > CHEMI-CON > ELXG800VSN681MP25S
ELXG800VSN681MP25S
ELXG800VSN681MP25S Chemi-Con
LXGN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 680UF 80V
auf Bestellung 145 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXG800VSN681MP25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 80V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 80 V, Impedance: 150 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 970 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.164 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXG800VSN681MP25S ELXG800VSN681MP25S Hersteller : Chemi-Con LXGN-e.PDF Description: CAP ALUM 680UF 20% 80V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 80 V
Impedance: 150 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 970 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.164 A @ 100 kHz