Produkte > CHEMI-CON > ELXS451VSN221MA25S
ELXS451VSN221MA25S
ELXS451VSN221MA25S Chemi-Con
LXSN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.24 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.7732 A @ 50 kHz
auf Bestellung 390 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXS451VSN221MA25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.24 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.7732 A @ 50 kHz.
Weitere Produktangebote ELXS451VSN221MA25S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXS451VSN221MA25S ELXS451VSN221MA25S Hersteller : United Chemi-Con al-lxslug-e-2019-1799738.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 450Volts Snap-In