Produkte > UNITED CHEMI-CON > ELXV101ETD270MJC5S
ELXV101ETD270MJC5S
ELXV101ETD270MJC5S United Chemi-con
lxvll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 27uF 100V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 380mA 3000h 105°C Automotive AEC-Q200 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXV101ETD270MJC5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 27 µF, Voltage - Rated: 100 V, Impedance: 470 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 133 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 380 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ELXV101ETD270MJC5S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXV101ETD270MJC5S ELXV101ETD270MJC5S Hersteller : Chemi-Con LXVLL-e.PDF Description: CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 27 µF
Voltage - Rated: 100 V
Impedance: 470 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 133 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 380 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
ELXV101ETD270MJC5S ELXV101ETD270MJC5S Hersteller : United Chemi-Con LXVLL_e-2509089.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 27uF 100 Volt