Produkte > CHEMI-CON > ELXV350ETC121MH12S
ELXV350ETC121MH12S
ELXV350ETC121MH12S Chemi-Con
LXVLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 200 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 166 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 415 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 606 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXV350ETC121MH12S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 200 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 166 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 415 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ELXV350ETC121MH12S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXV350ETC121MH12S ELXV350ETC121MH12S Hersteller : Chemi-Con LXVLL-e.PDF Description: CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 200 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ELXV350ETC121MH12S ELXV350ETC121MH12S Hersteller : United Chemi-Con LXVLL_e-2509089.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 120uF 35 Volt