Produkte > CHEMI-CON > ELXY100ELL221MF15S
ELXY100ELL221MF15S
ELXY100ELL221MF15S Chemi-Con
LXYLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 250 MOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 195 mA @ 120 Hz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXY100ELL221MF15S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 250 MOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 195 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote ELXY100ELL221MF15S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXY100ELL221MF15S ELXY100ELL221MF15S Hersteller : United Chemi-Con 7964717934d9b174c3ba48-1210810.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 10V